Aktualności

Dotacje na utworzenie miejsca pracy w organizacji!

15.03.16

W ramach działalności Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej stowarzyszenia i fundacje mają możliwość jednorazowego ubiegania się o dofinansowanie na utworzenie miejsca pracy ze środków Unii Europejskiej! Jak to zrobić? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!

Dotacja inwestycyjna dla organizacji pozarządowej może wynieść do 22 tysięcy złotych na każde miejsce pracy i ma charakter bezzwrotny. Organizacja przez pół roku może także otrzymać tzw. wsparcie pomostowe na bieżące wydatki. Co ważne, dotacja ta może być przeznaczona wyłącznie na koszty związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej tj. doposażenie w sprzęt, prace remontowe, środki transportu. Organizacja, która otrzyma dotację inwestycyjną ma obowiązek zatrudnienia pracownika i utrzymania miejsca pracy przez 12 miesięcy.

Zachęcamy organizacje pozarządowe z subregionu leszczyńskiego (tj. miasta Leszna, powiatów: gostyńskiego, grodziskiego, kościańskiego, leszczyńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, rawickiego, wolsztyńskiego oraz gminy Żerków w powiecie jarocińskim) do skorzystania z tej szansy i ubieganie się o dotację inwestycyjną. Wystarczy do 24 marca przesłać do nas zgłoszenie (formularz do pobrania poniżej) mailem na adres dorota.surma@pisop.org.pl. Następnie nasi doradcy odwiedzą organizację i przedstawią szczegółową ofertę wsparcia.

Więcej informacji udziela Dagmara Angier- Sroka pod nr tel. 65 520 78 86.

Ostatnie

Potrzebujesz porady? Szukasz dotacji?

kalendarz wydarzeń

« czerwiec 2019 »
ND PN WT ŚR CZ PT SO
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Projekty

  • Wielkopolska Wiara
  • LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
  • Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych
  • FELIKS
  • Centrum Edukacji Heweliusz

Należymy do sieci SPLOT

splot