Aktualności

Konkurs Mikrodotacji w Poznaniu – spotkanie informacyjne

04.04.17

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat Konkursu Mikrodotacji Centrum Inicjatyw Lokalnych (CIL). Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia w Centrum Bukowska w Poznaniu.

Celem Konkursu Mikrodotacji Centrum Inicjatyw Lokalnych jest zwiększenie aktywności i zaangażowania mieszkańców Miasta Poznania i organizacji pozarządowych (mających siedzibę na terenie M. Poznania i działających na rzecz jego mieszkańców) w rozwiązywanie lokalnych problemów i podejmowanie inicjatyw na rzecz swojego otoczenia.

O dotację będą mogły ubiegać się organizacje pozarządowe, grupy nieformalne/samopomocowe bez osobowości prawnej oraz grupy nieformalne we współpracy z Patronem z terenu Miasta Poznania.

W ramach Konkursu środki, do 5000 zł, będzie można pozyskać m.in. na: działania edukacyjne, kulturalne, ekologiczne, sportowe, czyli inne mieszczące się w obszarze pożytku publicznego. Dodatkowo młode organizacje pozarządowe mogły starać się o pieniądze z przeznaczeniem na swój rozwój np. opracowanie planów działania na najbliższe lata, zakup sprzętu, czy remont lokalu.

Konkurs Mikrotodacji Centrum Inicjatyw Lokalnych dofinansowany jest z budżetu Miasta Poznania oraz z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się 11 kwietnia w godzinach 10.00-12.00 w Centrum Bukowska  (przy ul. Bukowskiej 27/29) w Poznaniu opowiemy szczegółowo o:

  • konkursie Mikrodotacji Centrum Inicjatyw Lokalnych– zasadach aplikowania, uprawnionych do składania ofert oraz zakresie realizowanych działań
  • tworzeniu projektów i pozyskiwaniu środków na działania społeczne.

Zgłoszenia można przesyłać mailem na adres maciej.nowicki@pisop.org.pl.  Więcej informacji udziela Maciej Nowicki pod wskazanym mailem oraz numerem telefonu 61/851 91 34.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania #poznanwspiera.

Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Ostatnie

Potrzebujesz porady? Szukasz dotacji?

kalendarz wydarzeń

« maj 2019 »
ND PN WT ŚR CZ PT SO
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Projekty

  • Wielkopolska Wiara
  • LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
  • Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych
  • FELIKS
  • Centrum Edukacji Heweliusz

Należymy do sieci SPLOT

splot