Aktualności

Konwent organizacji pozarządowych w Kołobrzegu

14.04.15

Realizatorzy projektu Rady Pożytku do STANDARDowego Użytku zapraszają do udziału w Konwencie NGO, który odbędzie się w dniach 24-26.04.2015r. Nasze zaproszenie kierujemy do przedstawicieli III Sektora – osób działających na co dzień w organizacjach pozarządowych lub blisko z nimi współpracujących, z województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego.

Głównym celem Konwentu jest niewątpliwie integracja NGO-sów, wymiana doświadczeń oraz wzajemna inspiracjado dalszego działania. Poruszymy również wiele istotnych tematów dotyczących III Sektora m.in. skuteczny dialog JST-NGO, regranting, fundraising,  kampanie społeczne w mediach, współpraca w ramach rad działalności pożytku publicznego, Strategia Rozwoju Sektora Obywatelskiego.

Gwarantujemy interesujący program i ciekawych prelegentów, a wykorzystanie formuły world cafe pozwoli każdemu uczestnikowi na czynny udział w naszym wydarzeniu.

Nie zapomnieliśmy również o dobrej zabawie integracyjnej. Proponujemy udział m.in. w warsztatach ruchowych i teatralnych. Dbając o zdrowie i kondycję III Sektora proponujemy udział evencie biegowym. Zapraszamy wszystkich entuzjastów biegania i tych, którzy chcą dopiero zacząć – nie zapomnijcie o odpowiednim stroju i obuwiu.
Punktem kulminacyjnym części animacyjnej naszego programu będzie sobotni występ kabaretu Słuchajcie z Zielonej Góry, który przyjedzie tam specjalnie dla Was. Gwarantujemy ponad 60 minut zabawy na najwyższym poziomie.

Organizatorzy zapewniają noclegi i wyżywienie. Konwent odbędzie się w hotelu: Olymp 3 SPA & Wellness w Kołobrzegu mieszczącym się przy ulicy Kasprowicza 15.
Dodatkowo każdy uczestnik będzie mógł skorzystać w ramach pobytu z takich atrakcji, jak: basen, sauna, jacuzzi itp.

Na zgłoszenia do udziału w Konwencie czekamy do 20 kwietnia 2015r. Wypełnioną kartę zgłoszeniową proszę przesyłać mailowo na adres: rafal.olczak@rpdsu.zgora.pl

Liczba miejsc ograniczona – nie zwlekajcie !!!  


Serdecznie zapraszamy!

Ostatnie

Potrzebujesz porady? Szukasz dotacji?

kalendarz wydarzeń

« lipiec 2019 »
ND PN WT ŚR CZ PT SO
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Projekty

  • Wielkopolska Wiara
  • LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
  • Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych
  • FELIKS
  • Centrum Edukacji Heweliusz

Należymy do sieci SPLOT

splot