Aktualności

Wspólna korzyść – współpraca firm z organizacjami społecznymi

08.11.18

Od kilku lat można zaobserwować tendencje zbliżania się do siebie sektorów prywatnego, publicznego i społecznego. Czy przełoży się to na szerszą współpracę między tymi sektorami?

Zapraszam przedstawicieli poznańskich firm do udziału w spotkaniu pn. „Wspólna korzyść – współpraca firm z organizacjami społecznymi”, które odbędzie się 23 listopada br., w godz. 9.00 – 14.30 w biurze Centrum PISOP przy ul. Chwaliszewo 75 w Poznaniu.

Spotkanie kierujemy do przedstawicieli poznańskich firm, które podejmują działania społecznie odpowiedzialne, współpracują lub planują współpracować z partnerami społecznymi.

Podczas spotkania:

  • przeanalizujemy jak działają organizacje społeczne w Polsce i w Poznaniu
  • przedstawimy sposoby budowania dobrej współpracy z organizacjami pozarządowymi na bazie społecznej odpowiedzialności biznesu
  • podyskutujemy na temat organizacji wolontariatu pracowniczego w firmach przy udziale partnerów społecznych.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do dyskusji i  wymiany doświadczeń pomiędzy firmami. Pozwoli także na zdobycie wiedzy przydatnej przy nawiązywaniu współpracy z partnerami społecznymi, czy organizacji akcji wolontariatu pracowniczego.

Spotkanie poprowadzą: Ewa Gałka – Prezeska Zarządu Stowarzyszenia Centrum PISOP, jednej z największych organizacji pozarządowych w Wielkopolsce oraz Justyna Schaefer – Kurkowiak – ekspertka ds. rozwoju lokalnego i partnerstw.

Spotkanie jest dofinansowane z budżetu Miasta Poznania.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres anna.jedrzejak@pisop.org.pl (w treści maila wpisując, imię i nazwisko zgłaszanej osoby, firmę, jaką reprezentuje, telefon kontaktowy).

Więcej informacji udziela Anna Jędrzejak pod wskazanym mailem i numerem telefonu 534 205 699.

Serdecznie zapraszamy!

Ostatnie

Potrzebujesz porady? Szukasz dotacji?

kalendarz wydarzeń

« czerwiec 2019 »
ND PN WT ŚR CZ PT SO
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Projekty

  • Wielkopolska Wiara
  • LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
  • Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych
  • FELIKS
  • Centrum Edukacji Heweliusz

Należymy do sieci SPLOT

splot