Projekty zakończone

Projekty zakończone w 2014r.

W 2014 roku skończyły się trzy wieloletnie projekty Centrum PISOP. Podstawowe wsparcie przedstawicielom organizacji pozarządowych w naszym regionie zapewnialiśmy w tym okresie dzięki realizacji projektu Akcelerator NGO. To m.in. w jego ramach można było skorzystać z pomocy trenerów podczas szkoleń, oraz doradców w ramach indywidualnych porad. Obecnie wsparcie dla organizacji pozarządowych oferujemy w ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej.

Drugim projektem, zakończonym w 2014 roku był projekt pn. „Biznes – Innowacje – NGO czyli BINGO”, którego celem było zwiększenie wsparcia dla funkcjonowania przedsiębiorstw społecznych przechodzących procesy adaptacyjne i modernizacyjne przez wypracowanie modelu zarządzania i włączenie go do polityki.

Ostatnim i zarazem najdłużej realizowanym projektem był Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego, który to realizowany był nieprzerwanie od 2005 r. W tym okresie oferowano wsparcie merytoryczne w postaci szkoleń, spotkań i doradztw projektodawcom oraz potencjalnym projektodawcom Europejskiego Funduszu Społecznego z subregionu leszczyńskiego.

Ponadto w 2014 r. zakończono realizację dwóch mniejszych projektów: as biznesu, który kontynuował działania na rzecz popularyzowania społecznej odpowiedzialności biznesu w Wielkopolsce oraz Konsultuj, działaj, wzmacniajnakierowany na rozwój współpracy pomiędzy Miastem Leszno i lokalnymi organizacjami pozarządowymi w szczególności w obszarze konsultacji społecznych.

Potrzebujesz porady? Szukasz dotacji?

kalendarz wydarzeń

« marzec 2019 »
ND PN WT ŚR CZ PT SO
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Projekty

  • Wielkopolska Wiara
  • LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
  • Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych
  • FELIKS
  • Centrum Edukacji Heweliusz

Należymy do sieci SPLOT

splot