aktualności

Zostań Asem odpowiedzialnego biznesu

10.04.18

Wielkopolskie firmy tradycyjnie już przodują w działaniach nastawionych na społeczną odpowiedzialność biznesu. Wiele z nich inicjuje i angażuje się w akcje skierowane do lokalnych społeczności, swoich pracowników czy środowiska naturalnego. Czas, żeby ich wyróżnić o docenić. Zapraszamy do udziału w Plebiscycie  „As odpowiedzialnego Biznesu 2018”.

 

Celem Plebiscytu „As odpowiedzialnego Biznesu 2018” jest nagrodzenie najlepszych inicjatyw w zakresie CSR realizowanych przez przedsiębiorstwa, które działają na terenie województwa wielkopolskiego.

Plebiscyt kierujemy zarówno do dużych firm, jak i do małych, działających bardziej lokalnie. Wyróżnienia będą przyznawane w kategoriach: uczciwe praktyki rynkowe, stosunki pracy, ochrona środowiska naturalnego, zaangażowanie społeczne. Wyłoniony zostanie także laureat głosowania internautów – mówi Ewa Gałka, prezeska zarządu Centrum PISOP.

 

Najlepsze inicjatywy w podanych kategoriach zostaną wyłonione przez Kapitułę Plebiscytu, w skład której wejdą przedstawiciele wszystkich trzech sektorów, w tym autorytety w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają tytuł „Asa Odpowiedzialnego Biznesu 2018”, statuetkę oraz możliwość wypromowania swojej inicjatywy w wielkopolskich mediach (telewizji, radiu i prasie).

 

Na zgłoszenia, na załączonym formularzu, czekamy do 30 kwietnia 2018 r. pod adresem mailowym asbiznesu@pisop.org.pl. Szczegółowych informacji udziela Mateusz Gzyl pod nr telefonu 65 520 78 86 lub e-mailem mateusz.gzyl@pisop.org.pl.

 

Do pobrania:

Formularz_zgloszeniowy_2018_wyp

Regulamin Plebiscytu_2018

Należymy do sieci SPLOT

splot

Należymy do sieci SPLOT

splot