Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

15 lat Poznańskiej Rady Działalności Pożytku PublicznegoZakończony

Projekt pn. 15 lat Poznańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego zrealizowany w okresie 26.10 – 31.12.2020

Działania zrealizowane w projekcie:

  • Z okazji 15 lat od momentu powołania Poznańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, odbyła się konferencja przedstawiająca dotychczasową jej działalność. Konferencja z uwagi na sytuację epidemiczną była przeprowadzona zdalnie i na żywo transmitowana za pomocą platformy Facebook. Udział w niej był ogólnodostępny. Konferencja trwała 3 godziny, podzielona na trzy bloki tematyczne, oddzielone od siebie przerwami: 1) Historia Rady, początki powołania w Poznaniu, 2) sukcesy i porażki – zarówno Rady ale także współpracy Miasto - NGO w Poznaniu, 3) dyskusja nad przyszłością Poznańskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz współpracy Miasto-NGO. 
Został nakręcony krótki film przedstawiający cel powstania rady, sposób jej działania, dotychczasowe osiągnięcia. Można go obejrzeć klikając TUTAJ

  • Współpraca z Komisjami Dialogu Obywatelskiego w Poznaniu  - zebranie wniosków do Wieloletniego Programu Współpracy Miasta Poznania. W ramach promocji KDO otrzymały wsparcie finansowe wybranego przez siebie działania np. płatnej ekspertyzy finansowej lub materiałów reklamowych.

Koordynatorką projektu była Anna Lewandowska, mail: anna.lewandowska@pisop.org.pl, tel.: 61 851 91 34

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Poznania.