Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Kontakt

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

O mnie

Z wykształcenia politolog (studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ze specjalizacją administracja samorządowa i europejska), Inżynier budownictwa (Politechnika Wrocławska), technik budownictwa (specjalizacja kosztorysowanie i normowanie), specjalistka ds. zamówień publicznych (ukończyła studia podyplomowe w zakresie Zamówień publicznych - Wyższa Szkoła Ekonomii i Informacji w Lublinie) oraz Kurs „Konsultant regionalny ds. zamówień publicznych” (Warszawa 2018/2019). Doświadczenie przy projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej zdobyła działając na rzecz lokalnych organizacji sportowych.

W Centrum PISOP od 2014 roku, początkowo na stanowiskach administracyjnych m.in. Specjalistka ds. doradztwa i usług, Asystentka koordynatorki, a od 2015 roku nieprzerwanie Koordynatorka projektu LOWES w zakresie finansowo-proceduralnym. Zakres zadań to także przeprowadzanie i nadzór nad zamówieniami publicznymi w projekcie, doradztwo dla PES oraz dbanie o przestrzeganie standardów sieci OWES.

Prywatnie mama Sary i Julii, pasjonatka sportów nawigacyjnych w szczególności orientacji sportowej. Współtworzy i prowadzi lokalny klub sportowy.