Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Kontakt

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

O mnie

Ukończyła politologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalizacje: marketing polityczny i dziennikarstwo), oraz studia językowe w The Lake School of English w Oksfordzie, uzyskując stopień FCE - Cambridge First Certificate in English (level B2). 

Z wieloletnim doświadczeniem w biznesie. Działała w różnych aspektach przedsiębiorczości, zarządzała spółką z o. o., zatrudniała pracowników, była odpowiedzialna za sprzedaż i kontakt z klientem.

Obecnie zaangażowana we wspólny projekt Stowarzyszenia Centrum PISOP i Fundacji NIWA Edukacji i Rozwoju - Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu – CAMP Chwaliszewo 75, którego głównym celem jest wsparcie dla organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, liderów lokalnych oraz aktywistów chcących rozwijać swoje kompetencje i umiejętności w działaniach  na rzecz mieszkańców Poznania. 

W Fundacji NIWA pracuje jako ekspertka w zakresie organizacji i komunikacji, zajmuje się działaniami rekrutacyjno - promocyjnymi, organizacją i moderacją spotkań, współtworzeniem opisów i programów spotkań, zaproszeń oraz kontaktem z prelegentami i uczestnikami.

Prywatnie mama Zosi i Basi, pasjonatka narciarstwa, zdrowego stylu życia oraz książek.