Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Kontakt

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

O mnie

Z wykształcenia politolog. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Politologia - specjalność Marketing polityczny i doradztwo w polityce. Zainteresowany marketingiem politycznym, zrównoważonym rozwojem w organizacjach, zjawiskiem greenwashingu w biznesie i polityce. 

Z Centrum PISOP związany od początku 2022 roku od kiedy współpracował ze Społecznym Sztabem Kryzysowym przy koordynacji hal noclegowych dla osób z Ukrainy. Od tego czasu, w stowarzyszeniu koordynuje działania związane z pomocą i integracją osób z doświadczeniem uchodźczym z Ukrainy. . Prowadził badania sytuacji oraz potrzeb uchodźców i uchodźczyń z Ukrainy w Wielkopolsce. Pomysłodawca Akademii Liderek Społecznych z Ukrainy. Pracował przy organizacji szkoleń, zajęć integracyjnych i kursów językowych dla osób z Ukrainy w projekcie 'Wielkopolska- Wspólna Przyszłość". 

 Lubi projektować wydarzenia budujące partnerstwo. Organizator i współpomysłodawca m.in. Koncert "Za serce i ręce- w podziękowaniu dla wolontariuszy zaangażowanych w pomoc Ukrainie, "Wspólnie POZmieniajmy"- akcję wolontariatu pracowniczego, "Wolontariackie supermoce"- ngo pomaga wolontariacko, czy formuły Pozarządowych Drugich Śniadań.

W stowarzyszeniu odpowiada za relacje z biznesem. Wspiera organizacyjnie Klub Biznes Społecznie- klub poznańskich firm zaangażowanych społecznie. Sieciuje przedsiębiorstwa z organizacjami społecznymi, szkoli biznes ze społecznej odpowiedzialności biznesu, pomaga w tworzeniu strategii zaangażowania społecznego. Organizuje akcje wolontariatu pracowniczego i wydarzenia dzielenia się wiedzą z NGOsami w ramach wolontariatu kompetencyjnego.

Uwielbia roślinnie gotować i podróżować.