Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność ABC tworzenia projektu

ABC tworzenia projektu

Dobrze napisany projekt i odpowiednio wypełniony formularz zwiększają znacznie szansę na otrzymanie dofinansowania na działania społeczne. Czy twoja organizacja potrafi samodzielnie przejść przez ten proces? Czy potraficie skonstruować realny budżet? Czy efekty waszych działań są satysfakcjonujące? Zapraszamy na szkolenie do Leszna!


Działasz w organizacji pozarządowej i chcesz skuteczniej pozyskiwać środki na jej działania? Poznaj tajniki działań projektowych. Zapraszamy na szkolenie pn. „ABC tworzenia projektu”, które poprowadzi Ewa Gałka – prezeska Stowarzyszenia Centrum PISOP.

Kiedy? 9 listopada

O której? W godz. 8.30-16.00 (z przerwami)

Gdzie? Restauracja Mała Latte w Lesznie (ul. Armii Krajowej 15)


Prowadząca opowie o charakterystyce projektu, grupie docelowej i celu. Uczestnicy dowiedzą się też, jak dobrać odpowiednią kadrę, skonstruować harmonogram oraz budżet. Szkolenie jest całkowicie bezpłatne. Zapewniamy materiały i poczęstunek. 


PROGRAM: 

8.30-9.00: rejestracja uczestników

9.00-10.30: wprowadzenie, co to jest projekt, charakterystyka i określenie cech dobrego projektu, uzasadnienie potrzeby jego realizacji - w tym identyfikacja problemu, analiza sytuacji problemowej, wykorzystanie badań i danych w uzasadnieniu

10.30-10.45: przerwa na kawę

10.45-12.15: charakterystyka grupy docelowej, identyfikacja celu projektu

12.15-12.45: przerwa obiadowa

12.45-14.15: działania w projekcie, kadra, harmonogram projektu w odniesieniu do działań

14.15-14.30: przerwa na kawę

14.30-16.00: określenie rezultatów i produktów w projekcie, budżet, podsumowanie szkolenia

16.00: zakończenie


Pierwszeństwo rejestracji mają osoby z subregionu leszczyńskiego. W przypadku wolnych miejsc rejestrowane będą również osoby z Wielkopolski. Ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (w załączniku) przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744.

Szkolenie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Może Cię zainteresować