Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność ABC tworzenia projektu w ramach Programu NOWEFIO

ABC tworzenia projektu w ramach Programu NOWEFIO

Dziś (16 października) ruszyła kolejna edycja konkursu w ramach Rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021-2030. Twoja organizacja planuje w niej startować? Pomożemy ci sprawnie przejść przez ten proces. Zapraszamy na szkolenie.


Oferty można składać do 27 listopada. Konkurs ma zwiększać zaangażowanie organizacji społecznych w życie publiczne. Jakie są jego założenia? Na co warto zwrócić uwagę w regulaminie? Jak przygotować dobry projekt, opisać grupę docelową? Tego dowiecie się podczas organizowanego przez nas spotkania. 

Kiedy? 26 października

O której? W godz. 9.00-14.15

Gdzie? Poznańskie Centrum NGO, Poznań, ul. Chwaliszewo 75 [STACJONARNIE]


Szkolenie poprowadzi Dorota Surma – ekspertka oceniająca od wielu lat projekty w ramach Programów tj. NOWE FIO, PROO, ekspertka merytoryczna w konkursie mikrodotacji Wielkopolska Wiara, posiadająca 15-letnie doświadczenie w pracy w trzecim sektorze i pozyskiwaniu środków na działania ngo. Prowadząca opowie o zasadach tworzenia projektu i wypełniania oferty oraz przeanalizuje koncepcje, nad którymi chcecie popracować. Poruszy też kwestię harmonogramu, rezultatów i tworzenia przejrzystego budżetu.  


Zgłoszenia prowadzone są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.


Szkolenie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznania.


Może Cię zainteresować