Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Rusza rekrutacja na Akademię Liderek Społecznych dla kobiet z Ukrainy

Rusza rekrutacja na Akademię Liderek Społecznych dla kobiet z Ukrainy

Jesteś Ukrainką, mieszkasz w Wielkopolsce i chcesz działać społecznie, ale nie wiesz jak zacząć, jak można to robić w Polsce lub jak napisać projekt o dofinansowanie?

Akademia Liderek Społecznych to miejsce dla Ciebie! Z nami poszerzysz swoją wiedzą dotyczącą warunków działalności społecznej, szczególnie organizacji pozarządowych (ngo). Chcemy wzmocnić Ciebie, jako potencjalną liderkę i pokazać, jak wiele możesz zdziałać!

W trakcie Akademii poznasz liderki_ów z ngo, biznesu i administracji publicznej i zdobędziesz wiedzę m.in. dotyczącą pisania projektów, pozyskiwania środków, komunikacji, budowania i zarządzania zespołem.  Poznaj pełen program Akademii:


Program Akademii został stworzony przez Radę Programową w składzie: Agnieszka Ptaszyńska, Ewa Gałka, Izabela Kłosowicz, Justyna Schaefer-Kurkowiak, Magdalena Pitrusik-Adamska, Maria Andruchiw, Monika Wieczorek, Paulina Kirschke, Paulina Stochniałek, Patryk Krawczyk, Przemysław Juskowiak.

Program szczegółowy zjazdów dostępny tutaj: program-akademii-liderek-spolecznych-ua.pdf 

Akademia odbędzie się między 2 marca – 18 maja 2024 r. W tym czasie spotkamy się aż 8 razy, podczas 3 zjazdów stacjonarnych w Poznaniu i 5 spotkań online. Zajęcia będą prowadzone w języku polskim. Organizator zapewnia uczestniczkom spoza Poznania nocleg podczas I Zjazdu.

W czasie trwania Akademii każda z Uczestniczek będzie miała okazję napisać projekt o dofinansowanie swojego działania i zmierzyć się z innymi uczestniczkami w Konkursie na Mikrogranty! IKEA Poznań dofinansuje aż 5 z nich kwotą 2000 zł! Czas na realizację projektów uczestniczki będą miały do 30 września 2024 r.

Zapisy trwają od 16 stycznia do 12 lutego 2024 r. - nie przegap tej szansy.

Wypełnij FORMULARZ ONLINE: https://forms.gle/CAQc7vGyudaYuQsj6

Regulamin Akademii dostępny tutaj: regulamin-akademii-liderek-spolecznych-ua.pdf 

Udział w Akademii jest bezpłatny. 

Masz pytanie? 

W języku ukraińskim informacji udziela Oksana Pavliuk, adres e-mail: oksana.pavliuk@pisop.org.pl, tel: 534 202 744

Informacje ogólne/ kontakt z mediami: Patryk Krawczyk, adres e-mail: patryk.krawczyk@pisop.org.pl, tel: 534 205 699

Organizatorami Akademii są Stowarzyszenie Centrum PISOP oraz Fundacja NIWA Edukacji i Rozwoju a partnerem strategicznym jest Franklin Templeton.

Partnerami Akademii są: IKEA Retail Sp. z o.o. Poznań, Fundacja im. Julii Woykowskiej, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Polska-Ukraina", Fundacja Leszno dla Ukrainy, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Miasto Poznań.

Do zobaczenia!

Może Cię zainteresować