Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Aktualne konkursy dla organizacji pozarządowych

Aktualne konkursy dla organizacji pozarządowych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu online „Aktualne konkursy dla organizacji pozarządowych”, które odbędzie się 13 maja 2020 r. w godz. 13.00-14.00.

Spotkanie poprowadzi Beata Donaj, doradczyni w Centrum PISOP. Podczas spotkania dowiecie się Państwo o obecnie trwających konkursach, w których aplikować mogą organizacje pozarządowe. Opowiemy m.in. o konkursie „Nasza wieś naszą wspólną sprawą” ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, konkursie „Czuwamy-Pamiętamy” Fundacji ORLEN oraz o innych konkursach, których nabory obecnie trwają. Po zakończeniu webinarium będzie czas na zadawanie pytań przez uczestników i odpowiedzi doradczyni. 

Do udziału w spotkaniu online konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą linku: https://centrumpisop.clickmeeting.pl/warsztat-doradczy-aktualne-konkursy-dla-organizacji-pozarzadowych-13-05-2020-godz-13-00/register

Spotkania organizowane w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.


Może Cię zainteresować