Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Aktualne konkursy dla organizacji pozarządowych w styczniu

Aktualne konkursy dla organizacji pozarządowych w styczniu

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie doradczym on-line pn. „Aktualne konkursy dla organizacji pozarządowych”, które odbędzie się 13 stycznia 2021 r. w godz. 10.00-11.30.

Podczas spotkania dowiecie się Państwo jakie są aktualne możliwości pozyskania środków na działania, które pomagają, wspierają, edukują, aktywizują i integrują społeczność lokalną. 

Aby uczestniczyć w webinarium należy zarejestrować się TUTAJ.

Do udziału w spotkaniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Beatą Donaj pod adresem e-mail beata.dona@pisop.org.pl.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy!


Może Cię zainteresować