Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Aktualne źródła finansowania

Aktualne źródła finansowania

Macie głowy pełne pomysłów, ale nie wiecie, skąd pozyskać środki na ich realizację? Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium pn. „Aktualne źródła finansowania”, które odbędzie się 21 kwietnia, w godz. 10.00-11.30.

Podczas spotkania dowiecie się o obecnie trwających konkursach, w których aplikować mogą organizacje pozarządowe. Po zakończeniu webinarium będzie czas na zadawanie pytań przez uczestników i odpowiedzi doradczyni.

Aby uczestniczyć w webinarium należy zarejestrować się na stronie https://centrumpisop.clickmeeting.com/aktualne-konkursy-dla-organizacji-pozarzadowych/register

Do udziału w spotkaniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Beatą Donaj pod adresem e-mail beata.donaj@pisop.org.pl.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie

  • 21 kwietnia 2021 Początek: 10:00 - Koniec: 11:30
    Aktualne źródła finansowania

Może Cię zainteresować