Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Aktualne źródła finansowania

Aktualne źródła finansowania

Macie pomysły, które czekają na realizację, ale blokuje was brak środków finansowych? Zapraszamy do udziału w naszym comiesięcznym webinarium pn. „Aktualne źródła finansowania”, które odbędzie się 23 czerwca, w godz. 10.00-11.30.

Podczas spotkania dowiecie się o obecnie trwających konkursach, w których aplikować mogą organizacje pozarządowe.
Po zakończeniu webinarium będzie czas na zadawanie pytań przez uczestników i odpowiedzi doradczyni.
Aby uczestniczyć w webinarium należy zarejestrować się tutaj: https://centrumpisop.clickmeeting.com/aktualne-konkursy-dla-organizacji-pozarzadowych/register?_ga=2.110325893.1831983005.1623042815-850130996.1595910581

Do udziału w spotkaniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Beatą Donaj pod adresem e-mail beata.donaj@pisop.org.pl

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Może Cię zainteresować