Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Aktualne źródła finansowania działań organizacji pozarządowych

Aktualne źródła finansowania działań organizacji pozarządowych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu online „Aktualne źródła finansowania działań organizacji pozarządowych”, które odbędzie się 17 czerwca 2020 r. w godz. 12.00-13.30.

Spotkanie poprowadzi Beata Donaj, doradczyni w Centrum PISOP. Podczas spotkania dowiecie się Państwo o obecnie trwających konkursach, w których aplikować mogą organizacje pozarządowe. Opowiemy m.in. o konkursie „Młodzi niepełnosprawni – sprawni z Fundacją PZU” edycja 2020, o Programie Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w zakresie przeciwdziałania skutkom COVID-19 oraz o innych konkursach, których nabory obecnie trwają. Po zakończeniu webinarium będzie czas na zadawanie pytań przez uczestników i odpowiedzi doradczyni. 

Do udziału w spotkaniu online konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą linku:

https://centrumpisop.clickmeeting.pl/warsztat-doradczy-nt-aktualnych-konkursow-dla-organizacji-pozarzadowych-17-06-2020-godz-12-00/register

Spotkania organizowane w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.


Może Cię zainteresować