Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Aktualne źródła finansowania działań organizacji pozarządowych

Aktualne źródła finansowania działań organizacji pozarządowych

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu online „Aktualne źródła finansowania działań organizacji pozarządowych”, które odbędzie się 19 listopada 2020 r. w godz. 10.00-11.30.

Spotkanie poprowadzi Beata Donaj, doradczyni w Centrum PISOP. Podczas spotkania dowiecie się Państwo o obecnie trwających konkursach, w których aplikować mogą organizacje pozarządowe. Opowiemy m.in. o konkursach ogłoszonych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, których nabory trwają do końca listopada. Po zakończeniu webinarium będzie czas na zadawanie pytań przez uczestników i odpowiedzi doradczyni. 

Do udziału w spotkaniu online konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą linku: https://centrumpisop.clickmeeting.com/aktualne-konkursy-dla-organizacji-pozarzadowych-19-11-2020/register

Spotkanie organizowane w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz projektu „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Może Cię zainteresować