Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Aktywni dla Leszna 2019Zakończony

Projekt Aktywni dla Leszna 2019 zrealizowany w okresie 15.05 - 15.12.2019 r.

Działania zrealizowane w projekcie:

KONKURS AKTYWNI DLA LESZNA, którego celem było wsparcie rozwoju wspólnot lokalnych i działań związanych z włączaniem obywateli oraz organizacji pozarządowych w prace na rzecz Miasta Leszna i zwiększenie liczby inicjatyw organizacji pozarządowych i/lub podmiotów wymienionych w art. 3 ust.3 z Leszna wspierających mieszkańców tego miasta i sprzyjających rozwojowi wspólnot i społeczności lokalnych.

Maksymalna wysokość mikrodotacji wyniosła 3000 zł.

Przyznano 7 mikrodotacji. 

PROWADZENIE PUNKTU INFORMACYJNO–DORADCZEGO, gdzie można było uzyskać wsparcie w aplikowaniu, wypełnianiu wniosku oraz wsparcie w realizacji inicjatyw.

EDUKACJA: wsparcie merytoryczne na etapie naboru (konsultacje składanych ofert), realizacji (pomoc i monitoring ofert), sprawozdawczości (pomoc w rozliczeniu). Odbyły się także szkolenia z zakresu pozyskiwania środków na działania społeczne oraz z tworzenia projektów.

ANIMACJA: AKTYWNE OBYWATELSKIE LESZNO: uczestnictwo, przygotowanie stoiska oraz animacji dla organizacji pozarządowych oraz mieszkańców Leszna.

PROMOCJA I UPOWSZECHNIANIE: w ramach promocji inicjatyw na terenie Miasta Leszna odbyły się minireportaże i cykl rozmów w radio. 

Koordynatorką projektu była Anna Paulina Matczuk – paulina.matczuk@pisop.org.pl, 534 202 744.

Projekt dofinansowany był przez Miasto Leszno.


Wyniki oceny merytorycznej Konkursu Mikrodotacji Aktywni dla Leszna!

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu listę projektów, które uzyskały dofinansowanie w ramach Konkursu Mikrodotacji Aktywni dla Leszna! Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Czytaj dalej

Wyniki oceny formalnej w ramach Konkursu Mikrodotacji Aktywni dla Leszna!

Poniżej przedstawiamy Państwu wyniki oceny formalnej w ramach Konkursu Mikrodotacji Inicjatywa dla Leszna!

Czytaj dalej

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie Mikrodotacji Aktywni dla Leszna!

Celem Konkursu jest rozwój wspólnot i społeczności lokalnych na rzecz mieszkańców Miasta Leszna. Maksymalny okres realizacji projektów to 01.08.2019 r. – 31.10.2019 r. Kto może pozyskać...

Czytaj dalej

Harmonogram projektu „Aktywni dla Leszna”

Przedstawiamy harmonogram projektu „Aktywni dla Leszna” Ogłoszenie konkursu 26.06 – 17.07.2019 Spotkanie informacyjne 03.07.2019 godz. 10:00

Czytaj dalej