Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Aspekty formalno-prawne wolontariatu

Aspekty formalno-prawne wolontariatu

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium Aspekty formalno-prawne wolontariatu”, które odbędzie się 3 czerwca 2020 r. w godz. 13.00-14:30.

Znaczna część organizacji społecznych współpracuje w wolontariuszami. O tym między innymi kto może być wolontariuszem, w jaki sposób ich angażować w działania organizacji oraz o jakich dokumentach należy pamiętać w pracy wolontariusza opowie Państwu Beata Donaj, doradczyni z Centrum PISOP. Po zakończeniu webinarium będzie czas na zadawanie pytań przez uczestników i odpowiedzi ekspertki. Aby uczestniczyć w webinarium należy kliknąć na link na końcu wiadomości.

Do udziału w webinarium konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Mikołajem Kostaniakiem pod adresem e-mail mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl lub pod numerem telefonu 534 202 744.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych, który jest współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Link do zapisów: https://centrumpisop.clickmeeting.pl/warsztat-doradczy-aspekty-formalno-prawne-wolontariatu-03-06-2020-godz-13-00/register


Może Cię zainteresować