Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Bezpłatne warsztaty w Manufakturze Możliwości

Bezpłatne warsztaty w Manufakturze Możliwości

Jesteś rodzicem/opiekunem kreatywnego dziecka, które uwielbia brać udział w pozalekcyjnych zajęciach? Szukasz miejsca, gdzie będzie mogło rozwinąć swoje zainteresowania? Czy wiesz, że w twojej gminie istnieje organizacja, która pomoże wesprzeć jego rozwój? Zapraszamy na bezpłatny warsztat do Manufaktury Możliwości!


Ideą powstania fundacji, było stworzenie miejsca, w którym młodzi ludzie znaleźliby wiedzę i nowe umiejętności oraz skorzystali z edukacji nieformalnej – innej, niż w szkolnych ławkach. Chcemy umożliwić wam poznanie tej organizacji, dlatego zapraszamy na bezpłatne warsztaty z eksperymentowania, skierowane dla dzieci ze szkół podstawowych oraz ich rodziców. 

Kiedy? 25 października

Gdzie? Centrum Kultury i Biblioteka w Piaskach (sala nr 11)

O której? Godz. 15.00 (I grupa) i 16.00 (II grupa)

Warsztaty odbędą się w ramach prowadzonego przez Stow. Centrum PISOP cyklu „Zapraszamy do nas!”, podczas którego przedstawiciele przedsiębiorstw społecznych prowadzą bezpłatne zajęcia dla mieszkańców. Podobne odbyły się już w Lesznie (w Spółdzielni Socjalnej OMNES) oraz Kościanie (w Fundacji Aktywny Senior Bunia).


Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy Magdaleny Wróblewskiej: magdalena.wroblewska@pisop.org.pl do 21 października, do godz. 15.00. Grupa może liczyć maksymalnie 25 osób, dlatego nie zwlekajcie z zapisami. 

Zapewniamy potrzebne materiały. Zabierzcie ze sobą tylko dobry humor!


Spotkanie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Może Cię zainteresować