Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Czempiń. Nasza doradczyni wyrusza w teren

Czempiń. Nasza doradczyni wyrusza w teren

Działasz w organizacji pozarządowej i potrzebujesz konsultacji, porady, wsparcia? Zapraszamy na spotkanie z naszą doradczynią. Wraz z początkiem marca rozpoczęliśmy podróż po subregionie leszczyńskim. W maju odwiedzimy Czempiń. 

Potrzebujesz skonsultować z kimś projekt? Szukasz pieniędzy na realizację pomysłów? A może dopiero chcesz założyć organizację i nie wiesz, od czego zacząć? Ta propozycja jest dla ciebie! Kontynuujemy akcję „Doradca w terenie”. Nie musisz łączyć się z nami on-line, ani dojeżdżać kilkudziesięciu kilometrów. Nasza doradczyni Beata Donaj osobiście odwiedzi kilka miejscowości, aby porozmawiać twarzą w twarz o indywidualnych problemach organizacji. Wkrótce z dyżuru skorzystają organizacje z terenu gminy Czempiń.

Kiedy? 23 maja
Gdzie? Centrum Aktywizacji Społecznej Tlenownia, Pawilon nr 2 (ul. Nowa 2, 64-020 Czempiń)
O której? W godz. 15.00- 18.00 

Spotkanie z doradczynią obejmie: 

DORADZTWO OGÓLNE - m.in. konsultacja projektów, wyszukiwanie konkursów, bieżące funkcjonowanie stowarzyszeń i fundacji, wsparcie w prowadzeniu niezbędnej dokumentacji

ZAKŁADANIE NOWYCH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH - m.in. wybór formy prawnej, konsultacja statutu i dokumentów rejestrowych, wsparcie merytoryczne i finansowe pierwszej inicjatywy organizacji

AKCJA DORADA Z PLECAKIEM – przeprowadzenie mini audytów w organizacji

Udział w dyżurze jest całkowicie bezpłatny. Zainteresowane organizacje prosimy o zapisy:

telefon: 607 809 944, mail: beata.donaj@pisop.org.pll.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.


Wydarzenie

  • 23 maja 2022 Początek: 15:00
    Czempiń. Nasza doradczyni wyrusza w teren

Może Cię zainteresować