Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Dobre praktyki w biznesie

Dobre praktyki w biznesie

Prowadzisz lokalny biznes i stajesz przed wyzwaniem związanym z wytycznymi Unii Europejskiej, które dotyczą raportowania działań? Interesują cię kwestie społecznej odpowiedzialności biznesu? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zapraszamy na spotkanie do Rydzyny. 


ESG coraz bardzie zyskuje na znaczeniu. Unia Europejska nakłada na firmy wymogi związane z raportowaniem ich działań w obszarach: środowiskowym, społecznym oraz związanym z ładem korporacyjnym. To dobry czas, żeby przygotować siebie i swoją firmę na wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem. 

Zwłaszcza, że prowadzenie społecznie odpowiedzialnej firmy niesie za sobą szereg korzyści. Świadomy pracodawca jest atrakcyjniejszy dla potencjalnych pracowników. Zwiększa swoją konkurencyjność na rynku pracy, lojalność wśród klientów i kształtuje pozytywny wizerunek swojej firmy. Bądź jednym z nich! Zapraszamy na bezpłatne spotkanie „Dobre praktyki w biznesie”, które odbędzie się w Rydzynie.

Kiedy? 8 grudnia 2023 r.

O której? W godz. 10.00-13.15

Gdzie? Siedziba firmy Winkhaus (Rydzyna, ul. Przemysłowa 1).


Program spotkania: 

10. 00 – 10.15 – powitanie uczestników [gospodarze Winkhaus Polska]

10.15 – 11.00  – Firma społecznie odpowiedzialna – od CSR do raportowania ESG [Stowarzyszenie Centrum PISOP]

11.00 – 11.45 – Firma  jako dobry sąsiad – o dobrych praktykach społecznie odpowiedzialnych w firmie Krishome

11.45 – 12.15 – przerwa kawowa

12.15 – 13.00 – Od firmy do przedsiębiorstwa społecznego – założenia i dobra praktyka [Stow. Centrum PISOP oraz przedstawiciel/ka przedsiębiorstwa społecznego]

13.00 – 13.15 – podsumowanie spotkania


Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Na zgłoszenia czekamy do 4 grudnia 2023 roku. 


Spotkanie odbędzie się w ramach projektu LOWES - Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków EFS+/FST oraz z budżetu państwa w ramach FEW 2021-2027.


Może Cię zainteresować

Popularne aktualności

Społeczność