Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Dobre praktyki w biznesie. Spotkanie w Lesznie

Dobre praktyki w biznesie. Spotkanie w Lesznie

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się nad jej rozwojem? Myślisz nad nawiązaniem bliższej współpracy z organizacją społeczną? A może chcesz zatrudniać nowe osoby? Skorzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i środków! Zapraszamy na spotkanie w Leszczyńskim Centrum Biznesu. 


Prowadzenie społecznie odpowiedzialnej firmy niesie za sobą szereg korzyści. Świadomy pracodawca jest atrakcyjniejszy dla potencjalnych pracowników. Zwiększa swoją konkurencyjność na rynku pracy, lojalność wśród klientów i kształtuje pozytywny wizerunek swojej firmy. Bądź jednym z nich! Zapraszamy na bezpłatne spotkanie, które odbędzie się w Lesznie. Opowiemy o możliwościach rozwoju i zdobycia bezzwrotnych środków unijnych na tworzenie nowych miejsc pracy. Krok po kroku wyjaśnimy, jak ubiegać się o fundusze i jakie kryteria należy spełniać.


Kiedy? 20 marca 2024 r.

O której? W godz. 9.15-11.15

Gdzie? Leszczyńskie Centrum Biznesu (ul. Geodetów 1)


W programie:

- Firma społecznie odpowiedzialna – od CSR do raportowania ESG

- Firma jako dobry sąsiad – o współpracy z partnerami społecznymi

- Od firmy do przedsiębiorstwa społecznego – dobra praktyka

- Dyskusja oraz poczęstunek


Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Na zgłoszenia czekamy do 14 marca 2024 roku. 


Spotkanie odbędzie się w ramach projektu LOWES - Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków EFS+/FST oraz z budżetu państwa w ramach FEW 2021-2027.


Może Cię zainteresować