Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Dobre praktyki w biznesie. Spotkanie w Pakosławiu

Dobre praktyki w biznesie. Spotkanie w Pakosławiu

Prowadzisz lokalny biznes i stajesz przed wyzwaniem związanym z wytycznymi Unii Europejskiej, które dotyczą raportowania działań? Interesują cię kwestie społecznej odpowiedzialności biznesu? Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Wspólnie z Fundacją Rodziny Duda zapraszamy na spotkanie do Pakosławia.

 

ESG coraz bardzie zyskuje na znaczeniu. Unia Europejska nakłada na firmy wymogi związane z raportowaniem ich działań w obszarach: środowiskowym, społecznym oraz związanym z ładem korporacyjnym. To dobry czas, żeby przygotować siebie i swoją firmę na wyzwania związanego ze zrównoważonym rozwojem.

Zwłaszcza, że prowadzenie społecznie odpowiedzialnej firmy niesie za sobą szereg korzyści. Świadomy pracodawca jest atrakcyjniejszy dla potencjalnych pracowników. Zwiększa swoją konkurencyjność na rynku pracy, lojalność wśród klientów i kształtuje pozytywny wizerunek swojej firmy. Bądź jednym z nich! Zapraszamy na bezpłatne spotkanie „Dobre praktyki w biznesie”, które odbędzie się w Pakosławiu.

 

Kiedy? 13 lutego 2024 r.

O której? W godz. 10.30 – 13.45

Gdzie? Pałac w Pakosławiu (ul. Parkowa 14)

 

Program spotkania:

- 10.30 – 10.45 – powitanie uczestników [Gospodarze: Fundacja Rodziny Duda]

- 10.45 – 11.30  – Firma społecznie odpowiedzialna – od CSR do raportowania ESG – Stowarzyszenie Centrum PISOP

- 11.30 – 12.45 – Firma jako dobry sąsiad – o współpracy z partnerami społecznymi – Stowarzyszenie Centrum PISOP

- 12.15 – 12.35 – przerwa kawowa

- 12.35 – 13.05 – Od firmy do przedsiębiorstwa społecznego – dobra praktyka

- 13.05 – 13.45 – dyskusja

 

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Na zgłoszenia czekamy do 9 lutego 2024 roku.

 

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu LOWES - Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków EFS+/FST oraz z budżetu państwa w ramach FEW 2021-2027.


Może Cię zainteresować