Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Dołącz do Klastra Społecznego

Dołącz do Klastra Społecznego

Działasz w lokalnej organizacji pozarządowej i zależy ci na budowaniu silnej społeczności, opartej na współpracy i wzajemnym wsparciu? Dołącz do grupy osób takich, jak ty. Zapraszamy na spotkanie klastra społecznego. 


Fundacja Leszczyńskie Centrum Wsparcia i Rozwoju wraz ze Stowarzyszeniem Centrum PISOP mają przyjemność zaprosić przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw społecznych, jednostek samorządu terytorialnego do udziału w wyjątkowym spotkaniu, które stworzy przestrzeń do wymiany doświadczeń, inspirujących dyskusji i wspólnego planowania działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami, wsparcia rodzin oraz zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. To doskonała okazja, by wspólnie wpłynąć na rozwój lokalnych inicjatyw społecznych i zbudować trwałą sieć współpracy.

Kiedy? 26 lutego 2025

O której? Godz. 15:30

Gdzie? Siedziba Centrum PISOP w Lesznie, ul. Słowiańska 59

Spotkanie da możliwość:

  • zapoznania się z raportem z dotychczasowych prac stolikowych, który ukazuje konkretne pomysły i rozwiązania (pierwsze spotkanie odbyło się 30 października 2024 r., jednak nadal można do nas dołączyć)
  • wspólnego wypracowania strategii i planu działań na rok 2025
  • nawiązania cennych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z przedstawicielami innych organizacji, instytucji które działają na rzecz poprawy jakości życia w naszym regionie.

Plan Spotkania: 

15:30 – Powitanie i networking

15:40 – Rola usług społecznych i ich wpływu na rozwój lokalnych społeczności – nowy sposób myślenia o usługach społecznych

16:10 – Przedstawienie raportu z prac stolikowych

16:30 – Dyskusja nad koncepcją współpracy w ramach klastra społecznego

17:30 – Zakończenie spotkania

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy natalia.pawlicka@pisop.org.pl do 24 lutego 2025 roku. 

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu LOWES - Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, współfinansowany przez Unię Europejską ze środków EFS+/FST oraz z budżetu państwa w ramach FEW 2021-2027.

Może Cię zainteresować