Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Dołącz do Klubu Liderów NGO. Terminy spotkań

Dołącz do Klubu Liderów NGO. Terminy spotkań

Masz w głowie mnóstwo pytań dotyczących funkcjonowania twojej organizacji, ale nie znajdujesz na nie odpowiedzi? Proponujemy udział w wyjątkowych spotkaniach z wymianą wiedzy dla osób zarządzających organizacjami w subregionie leszczyńskim: prezesek/ów, członkiń/ów zarządu. Dołącz do Klubu Liderów NGO.


Klub Liderów NGO jest inspirowany tzw. mastermindami, czyli spotkaniami praktyków, podczas których osoby uczestniczące podzielą się swoimi wyzwaniami i poszukają wzajemnie sposób radzenia sobie z nimi, pokazując rozwiązania. W rolę moderatorki wcieli się prezeska naszego stowarzyszenia – Ewa Gałka, która wesprze wymianę waszych myśli i sprawdzonych praktyk. 

Spotkania odbywać się będą regularnie na platformie ZOOM. Każdy mastermind poświęcimy oddzielnemu tematowi. 

Ustaliliśmy terminy dwóch pierwszych spotkań: 

8 lutego g. 17.00 – wyzwania z pozyskiwaniem środków na działania

29 marca g. 17.00 – włączanie ludzi do aktywność społecznej  

Czas trwania każdego: 90 minut.


Udział w spotkaniach mogą wziąć zarówno osoby z dużym doświadczeniem, jak i od niedawna działające lokalnie. Zapisani uczestnicy zobowiązują się do włączenia swoich kamerek, udziału w dyskusji i wspierania się wzajemnie. Nie ma tu miejsca na krytykę.  

Chęć udziału w klubowych spotkaniach (lub jednym wybranym) prosimy kierować mailowo na adres: malgorzata.skorupska@pisop.org.pl lub telefonicznie pod nr: 534 202 744.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Może Cię zainteresować