Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Festiwal Filmów Odpowiedzialnych 2022

Festiwal Filmów Odpowiedzialnych 2022

Prawie 80 filmów weźmie udział w tegorocznej, ósmej już edycji Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych "17 Celów", który corocznie odbywa się w Poznaniu. Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerami tego wydarzenia.


Festiwal Filmów Odpowiedzialnych „17 Celów” to jedyny w Polsce festiwal poświęcony filmom dokumentalnym i promocyjnym z zakresu zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu (Corporate Social Responsibility – CSR). Tytuł nawiązuje do Agendy ONZ i zawartych w niej 17 Globalnych Celów (Sustainable Development Goals - SDGs), które dotyczą wszystkich aspektów życia człowieka i społeczeństwa.

Festiwal odbywa się w Poznaniu, zawsze w okolicach rocznicy uchwalenia Agendy ONZ na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030 (25 września 2015 r.).  

W zamierzeniu organizatorów jest imprezą cykliczną i ma zasięg ogólnopolski. Za jego organizację odpowiedzialna jest Fundacja CSR Res Severa, której głównym celem jest upowszechnianie zrównoważonego rozwoju i CSR. 

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 79 filmów (40 filmów z biznesu, 22 filmy z NGOsów i 17 filmów z I sektora). Laureatów poznamy w piątek, 30 września. W gronie oceniających znajdzie się m. in. Ewa Gałka - prezeska naszego stowarzyszenia. 

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się TUTAJ.


Stowarzyszenie Centrum PISOP zostało partnerem merytorycznym festiwalu, natomiast magazyn As Biznesu objął nad nim patronat medialny. 


Może Cię zainteresować