Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Forum Ośrodków Pomocy Społecznej

Forum Ośrodków Pomocy Społecznej

Korzyści wynikające ze współpracy z podmiotami ekonomii społecznej będą głównym tematem kwietniowego forum, skierowanego do przedstawicieli ośrodków pomocy społecznej z subregionu leszczyńskiego. Już dziś serdecznie na nie zapraszamy!

Forum Ośrodków Pomocy Społecznej pn. „Przedsiębiorczość społeczna jako obszar aktywności Ośrodków Pomocy Społecznej/Centrów Usług Społecznych” odbędzie się 29 kwietnia w leszczyńskim ratuszu. 

W pierwszej części spotkania porozmawiamy o perspektywach oczekiwanych zmian w kontekście zapisów projektu ustawy o ekonomii społecznej oraz zamianach w ustawie o zatrudnieniu socjalnym. Kolejnym punktem programu będzie panel dyskusyjny o korzyściach, płynących ze współpracy z podmiotami ekonomii społecznej. Na zakończenie uczestnicy usłyszą kilka słów o startego polityki społecznej województwa wielkopolskiego w kontekście włączenia społecznego. 

Kiedy? 29 kwietnia 2022 r.
O której? 10.00-14.00
Gdzie? Ratusz w Lesznie 

Chęć udziału prosimy zgłosić do 25 kwietnia 2022 roku kontaktując się z paniami: Agnieszką Klopsz lub Małgorzatą Nawrocik pod adresem e-mail: ngo@moprleszno.pl oraz pod numerem telefonu: 661 213 131.

Cały program dostępny jest w załączniku. 

Spotkanie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wydarzenie

  • 29 kwietnia 2022 Początek: 10:00
    Forum Ośrodków Pomocy Społecznej

Załączniki

Może Cię zainteresować