Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Gdzie szukać środków na działania społeczne?

Gdzie szukać środków na działania społeczne?

Gdzie szukać środków na organizację małych lub dużych wydarzeń? Jak rozpocząć współpracę z miejscową firmą? Jak w atrakcyjny sposób docierać do mediów? Czy wiecie, co to jest fundraising? Odpowiedzi na te pytania poznacie na bezpłatnym szkoleniu w Pakosławiu. Zapraszamy na nie wszystkie działające w okolicy organizacje pozarządowe – koła gospodyń wiejskich, jednostki OSP, kluby sportowe, stowarzyszenia, czy fundacje.


Pojęcie fundraisingu na pierwszy rzut oka może wydać się skomplikowane. To tylko pozory. Fundraising to po prostu proces zdobywania pieniędzy od firm, indywidualnych sponsorów i instytucji. Porozmawiamy o nim podczas szkolenia w Piaskach.

Kiedy? 31 maja 2023 r.

O której? W godz. 15.00-19.00

Gdzie? Urząd Gminy Pakosław, ul. Kolejowa 2, sala narad, pokój nr 13 


Podczas szkolenia prowadząca Anna Jądrzyk (Stowarzyszenie Centrum PISOP) podpowie, gdzie szukać darczyńców indywidualnych oraz jak ich skutecznie pozyskiwać. Opowie o planowaniu kampanii fundraisingowej, wykorzystaniu dostępnych narzędzi promocyjnych oraz docieraniu do mediów.

Spotkanie jest całkowicie bezpłatne. Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (w załączniku) i odesłać go na adres mailowy magdalena.wroblewska@pisop.org.pl do 29.05.2023 r.

Szkolenie jest organizowane w ramach projektu LOWES. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Może Cię zainteresować