Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Jak łagodzić konflikty i radzić sobie ze stresem?

Jak łagodzić konflikty i radzić sobie ze stresem?

Działasz w organizacji pozarządowej? Interesują Cię narzędzia kreatywnego rozwiązywania problemów? Chcesz nauczyć się efektywnie rozwiązywać konflikty? Dowiedzieć się jak radzić sobie z presją? Weź udział w naszym piątkowym szkoleniu zakończonym integracją przy ognisku.

W codziennej pracy zapewne bardzo często spotykacie się z sytuacjami konfliktowymi i stresem. Czy wiecie, jak je łagodzić? Opowiemy o tym podczas szkolenia „Współpraca i komunikacja – skrzynka narzędziowa”, które poprowadzi Tomasz Pielichowski - trener, psycholog oraz ekonomista.

Kiedy? 10.06.2022 r.
O której? W godz. 10.00-18.20 (w trakcie godzinna przerwa obiadowa)
Gdzie? Hotel Dobrodziej Krzemieniewo

W programie m.in.:
Efektywna komunikacja: aktywne słuchanie, zasady udzielania informacji zwrotnej, zasady współpracy, budowania zespołów: konstruktywne oraz destruktywne zachowania
Kreatywne metody rozwiązywania problemów, konfliktów, radzenie sobie z presją. 

UWAGA! Po szkoleniu zapraszamy wszystkich uczestników na spotkanie przy ognisku, gdzie będzie możliwość rozmowy i wymiany doświadczeń. 

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (w załączniku) przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744.

Osoby, które są chętne uczestniczyć w szkoleniu, a pierwszy raz korzystają ze wsparcia Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej proszone są o wypełnienie Formularza Uczestnika Projektu wraz z Oświadczeniem - data wypełnienia Formularza i Oświadczenia musi pokrywać się z datą spotkania, czyli 10.06.2022 i odesłanie na adres karolina.tomyslak@pisop.org.pl.

Po weryfikacji dokumentów zostaniecie poproszeni o przesłanie ich oryginałów na adres:

Centrum PISOP
ul. Plac Metziga 26/6
64-100 Leszno

Spotkanie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Wydarzenie

  • 10 czerwca 2022 Początek: 10:00 - Koniec: 18:20
    Jak łagodzić konflikty i radzić sobie ze stresem?

Może Cię zainteresować