Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Pożegnaj stres związany z wystąpieniami publicznymi

Pożegnaj stres związany z wystąpieniami publicznymi

Czy widok mikrofonu i kamery wywołuje u ciebie stres? Czy wiesz, jak mówić o działaniach twojej organizacji, aby to było ciekawe? Zapraszamy na praktyczne szkolenie do Leszna. 

Współpraca z lokalnymi mediami niesie za sobą szereg korzyści. Pamiętaj, że działania twojej organizacji są ważne i warto mówić o nich głośno. Tylko… jak mówić? Tego dowiesz się podczas szkolenia, które poprowadzą Kinga Grabowska (dziennikarka TVP) oraz Justyna Schaefer-Kurkowiak (Stowarzyszenie Centrum PISOP). Prowadzące opowiedzą o przełamaniu barier w wystąpieniach publicznych, komunikacji niewerbalnej oraz odbiorcach twoich działań. Dowiesz się, jak dobrze wypaść przed kamerą i o czym warto pamiętać (postawa ciała, ubiór, sposób wypowiedzi). 

Kiedy? 6 kwietnia 2023 r. 

O której? W godz. 09:00 – 14.30

Gdzie? Restauracja Blue Kot (Leszno, ul. Niepodległości 2)

Pierwszeństwo rejestracji mają osoby z subregionu leszczyńskiego. W przypadku wolnych miejsc rejestrowane będą również osoby z Wielkopolski. Ilość miejsc ograniczona.


Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (w załączniku) przyjmuje Małgorzata Skorupska pod adresem e-mail: malgorzata.skorupska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744.

Szkolenie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Załączniki

Może Cię zainteresować

Popularne aktualności

Społeczność