Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Koło. Doradca z plecakiem czeka na zgłoszenia!

Koło. Doradca z plecakiem czeka na zgłoszenia!

Działasz w organizacji pozarządowej i potrzebujesz konsultacji, porady, wsparcia? Szukasz pieniędzy na realizację pomysłów? A może dopiero chcesz założyć organizację i nie wiesz, od czego zacząć? Nasz doradca chętnie pomoże! Skorzystaj z dyżuru w Kole! 


Akcja „Doradca z plecakiem” jest odpowiedzią na potrzeby organizacji pozarządowych, które z różnych względów nie mogą dotrzeć do biura Centrum PISOP w Poznaniu lub Lesznie. W jej ramach nasi doradcy podróżują po Wielkopolsce, aby spotkać się z nimi na żywo i porozmawiać o indywidualnych problemach i potrzebach organizacji. Kolejnym przystankiem na naszej mapie jest Koło. 

Kiedy? 7 lipca 2022 r. 

O której? W godz. 12.00-14.00

Gdzie? Sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Kole

Podczas spotkania nasz doradca Paweł Wojciechowski pomoże skonsultować projekt, wyszukać odpowiedni konkurs, skonsultuje statut, dokumenty lub podpowie, jak założyć stowarzyszenie/fundację. 

Udział w dyżurze jest całkowicie bezpłatny. Zainteresowane organizacje prosimy o zapisy: pawel.wojciechowski@pisop.org.pl. 


Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „CAMP – Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu” realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.


Może Cię zainteresować