Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Komunikacja w social mediach

Komunikacja w social mediach

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium „Komunikacja w social mediach”, które odbędzie się 5 maja 2020 r. w godz. 11.00-12.30.

Webinarium poprowadzi Ewelina Abramowicz, specjalistka Cognifide Polska w przygotowywaniu treści i zarządzaniu komunikacją w mediach społecznościowych. Jako PR & Marketing Specialist od dwóch lat wspiera zespoły HR i PR w realizacji kreatywnych działań, budujących markę pracodawcy w Cognifide Polska, firmie z branży IT. 

Podczas webinarium dowiecie się Państwo:

czy warto prowadzić swój profil w mediach społecznościowych

jakie są mocne i słabe strony poszczególnych kanałów społecznościowych

co to jest strategia działań w komunikacji w social mediach.

jak stworzyć wpis, który przyciągnie uwagę. 

Po zakończeniu webinarium będzie czas na zadawanie pytań przez uczestników i odpowiedzi ekspertki. Aby uczestniczyć w webinarium należy zarejestrować się TUTAJ.

Do udziału w webinarium konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Kolejne webinarium prowadzone przez ekspertów z Centrum PISOP odbędzie się 6 maja. W tym dniu poznają Państwo „Zasady Konkursu Mikrodotacji - Nie szukaj daleko, działaj eko!”  Więcej informacji już wkrótce.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Magdaleną Wróblewską pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl lub pod numerem telefonu 534 202 744.

Webinarium jest finansowane ze środków Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Serdecznie zapraszamy!


Może Cię zainteresować