Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Konferencja 17 Celów w Poznaniu

Konferencja 17 Celów w Poznaniu

Nadszedł czas na działania! Poznań jest jednym z miejsc na mapie Polski, w których odbędzie się konferencja "17 Celów”. Uczestnicy porozmawiają o gospodarce pozytywnej, ambitnych działaniach i Agendzie 2030. Trwają zapisy.

Kampania 17 Celów od ponad 5 lat mobilizuje biznes w Polsce do podejmowania wspólnych działań na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju. W tym celu również szeroko edukują polskie firmy. W tym roku organizatorzy postanowili wyjść poza Warszawę i zorganizować cykl konferencji – 17 Celów w trasie. Na wydarzeniu podejmowane będą najważniejsze tematy zrównoważonego rozwoju. Będziemy rozmawiać o POZYTYWNEJ GOSPODARCE o tym, że nie szkodzić to już za mało, o tym, że firma powinna tworzyć wartość dodaną zarówno dla pracowników, społeczeństwa jak i środowiska. Jakie wyzwania stoją przed polską gospodarką oraz jakie daje to szanse?

Trzecim przystankiem na trasie będzie Poznań. Czekają nas merytoryczne wystąpienia ekspertów i inspirujące dyskusje. Zostanie również poruszony temat Zielonego Ładu, funduszy europejskich oraz zrównoważonego łańcucha dostaw.

Nie zabraknie praktycznych narzędzi i dobrych praktyk, które pomogą firmom efektywnie odpowiedzieć na wyzwania, a dzięki temu również zwiększyć swoją konkurencyjność. Następnie podczas sesji stolikowych uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z dobrymi praktykami oraz inicjatywami na rzecz Agendy 2030. Spotkanie to doskonała okazja do wartościowego networkingu.

Konferencję organizuje Kampania 17 Celów w partnerstwie z Wielkopolskim Funduszem Rozwoju, spółką Samorządu Województwa Wielkopolskiego. 

Wydarzenie odbędzie się w formie stacjonarnej, 10 maja, w Sali Sesyjnej na parterze siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przy al. Niepodległości 34 w Poznaniu.

Patronat nad wydarzeniem obejmuje magazyn As Biznesu. 

Szczegóły i zapisy: https://kampania17celow.pl/wydarzenia/17-celow-w-trasie-poznan/


Wydarzenie

  • 10 maja 2022 Początek: 10:00 - Koniec: 13:00
    Konferencja 17 Celów w Poznaniu

Może Cię zainteresować