Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Konkurs Inicjatywa dla Leszna - spotkanie informacyjne

Konkurs Inicjatywa dla Leszna - spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w obszarze pomocy społecznej do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat Konkursu Inicjatywa dla Leszna!

Działania podejmowane w ramach konkursu, w głównej mierze powinny odnosić się do przeciwdziałania różnym negatywnym skutkom epidemii i wsparcia społeczności lokalnych Miasta Leszna.

Projekt współfinansowany jest przez Miasto Leszno.

Nabór wniosków prowadzony jest od 27.04.2020 do 21.05.2020 roku.

Wnioskowana kwota Mikrodotacji przeznaczona na realizację projektu może wynieść do 5000 zł (słownie: pięciu  tysięcy złotych). Dodatkowo wymagane jest wniesienie wkładu własnego w wysokości minimum 10% wartości Mikrodotacji.

Podczas spotkania opowiemy o:

- zasadach Konkursu Mikrodotacji Inicjatywa dla Leszna – o zasadach aplikowania, uprawnionych podmiotach do składania ofert, zakresie realizowanych działań oraz wypełnianiu oferty.

Spotkanie odbędzie się : 7 maja 2020 r., o godzinie 10:00 n a platformie webinarowej.

Link do rejestracji:  https://centrumpisop.clickmeeting.pl/spotkanie-informacyjne-konkurs-mikrodotacji-inicjatywa-dla-leszna/register

Po rejestracji na adres e-mail zostanie przesłany automatycznie link do strony gdzie odbędzie się spotkanie. Należy wejść w niego kilka minut przed rozpoczęciem spotkania. Do udziału w webinarium konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na temat ogłoszonego Konkursu:

https://pisop.org.pl/konkurs-mikrodotacji-inicjatywa-dla-leszna-2020 

Może Cię zainteresować