Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Konkurs Mikrodotacji "Nie szukaj daleko, działaj EKO"

Konkurs Mikrodotacji "Nie szukaj daleko, działaj EKO"

Z wielką przyjemnością ogłaszamy Konkurs Mikrodotacji "Nie szukaj daleko, działaj EKO" we współpracy z firmą Aquanet S.A.!

Od dzisiaj do 22.05.2020 można składać projekty realizowane w ramach Sfer Pożytku Publicznego. Dodatkowo, w każdym projekcie minimum 40% działań musi dotyczyć działań ekologicznych.

UWAGA!!! Biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiologiczną preferowane są projekty w których działania możliwe są do realizacji w formie zdalnej tj. bez konieczności organizowania bezpośrednich spotkań grup ludzi.

Do udziału w Konkursie zapraszamy organizacje pozarządowe, młode organizacje pozarządowe (do 30 mcy działania, przychód poniżej 25 tys zł) oraz Patronów wraz z grupami nieformalnymi/samopomocowymi z terenu 15 gmin Wielkopolski (Czerwonak, Suchy Las, Murowana Goślina, Skoki, m. Poznań, Rokietnica, Dopiewo, Pobiedziska, Swarzędz, Luboń, Mosina, Puszczykowo, Kórnik, Brodnica, Kostrzyn).

Celem Konkursu jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w rozwiązywanie lokalnych problemów, w szczególności związanych z ochroną środowiska poprzez podejmowanie działań na rzecz wspólnego dobra społeczności lokalnej na terenie 15 gmin Wielkopolski oraz uwzględniających działania na rzecz wzrostu zaangażowania obywateli w życie publiczne.

Oferty należy składać TYLKO w generatorze wniosków dostępnym na stronie www.pisop.org.pl

Wnioskowana kwota Mikrodotacji przeznaczona na realizację projektu może wynieść max do 3500 zł.

Budżet przeznaczony na dotacje to minimum 71 000,00 zł, w tym minimum 55 000,00 zł – pula środków wyłącznie na projekty młodych organizacji pozarządowych i Patronów z grupami nieformalnymi/samopomocowymi.

Maksymalny okres realizacji projektów to 15.06.2020 r. – 16.10.2020 r.

Dokumenty konkursowe dostępne są w zakładce DOKUMENTACJA KONKURSOWA

Więcej informacji na stronie: https://pisop.org.pl/konkurs-mikrodotacji-nie-szukaj-daleko-dzialaj-eko-24562

Środki na Mikrodotacje pochodzą z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich prowadzonego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz ze środków Aquanet S.A

Może Cię zainteresować