Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Konkurs Podaj Dalej Inicjatywę!

Konkurs Podaj Dalej Inicjatywę!

Zakończyły się projekty realizowane w ramach Wielkopolskiej Wiary, powoli dobiegają końca również z konkursu „Nie szukaj daleko, działaj EKO”. To dobry moment, aby wyłonić inicjatywy, które cieszą się największą popularnością. Zachęcamy do udziału w naszym konkursie pn. „Podaj Dalej Inicjatywę”!

Konkurs wystartuje 6 października na stronie facebook Wielkopolskiej Wiary. Do udziału w nim zgłosiło się 30 realizatorów inicjatyw z dwóch konkursów mikrodotacyjnych ogłoszonych w tym roku. Trzy inicjatywy, które pod swoim postem zbiorą największą liczbę pozytywnych reakcji (reakcje lubię to!, super! I WOW!), nagrodzimy w sposób szczególny:

  1. Warsztaty w ramach C.A.M.P. – Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu o wybranej przez zwycięzców tematyce wśród proponowanych tematów (dostosowanych do potrzeb danej organizacji pozarządowej/grupy nieformalnej),
  2. promocja inicjatywy w audycji radiowej,
  3. opisanie inicjatyw w prasie,
  4. opisanie inicjatyw w Magazynie As Biznesu.

Konkurs potrwa do 23 października, zwycięzców poznamy do końca miesiąca

Zachęcamy, aby podawać dalej inicjatywy!

Konkurs pn. „Podaj Dalej Inicjatywę” organizowany jest w ramach projektu „Wielkopolska Wiara” współfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 oraz w ramach projektu „Na Niwie zmian” współfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 Regulamin konkursu Podaj Dalej Inicjatywę! 04.10.2020 docx 108,71 KB 10

Może Cię zainteresować