Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Konsultacje Programu Współpracy z Miastem Poznań

Konsultacje Programu Współpracy z Miastem Poznań

Planujesz współpracę w Miastem Poznań w 2022 roku? Zamierzasz ubiegać się o środki na realizację celów swojej organizacji? Nie przegap szansy!

Tylko do 8 września trwają konsultacje Programu Współpracy Miasta Poznania z Organizacjami Pozarządowymi, który jest podstawowym dokumentem regulującym tą współpracę. To ostatni moment, aby zadbać o to, by znalazły się w nim interesujące nas zapisy.

Jak ugryźć temat na ostatnią chwilę? Zapraszamy na spotkanie doradcze!
Kiedy? 7 września, godz. 10.00
Gdzie? CAMP – Poznańskie Centrum NGO (ul. Chwaliszewo 75)

Przedstawimy konsultowany dokument, omówimy co oznaczają poszczególne zapisy, a nawet pomożemy w przygotowaniu potencjalnych uwag.

UWAGA!
Chcesz przygotować kilka uwag do programu współpracy, ale godzina 10.00 jest dla Ciebie nieodpowiednia? Skorzystaj z indywidualnego doradztwa. Jesteśmy do dyspozycji tego samego dnia w godz. 11.00-15.00. Wystarczy wpisać proponowaną godzinę w formularzu zgłoszeniowym - dostępnym tutaj: https://forms.gle/paHEY7pEUYpsYrvZA

Spotkanie jest częścią projektu realizowanego z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Może Cię zainteresować