Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Myślenie projektowe

Myślenie projektowe

Proces pisania projektów bywa uciążliwy. To nie tylko samo przesłanie wniosku, ale cała otoczka z nim związana. Jak nauczyć się myślenia projektowego, które zaowocuje nowymi źródłami finansowania twojej organizacji? O tym porozmawiamy na szkoleniu w gminie Kościan. 


Uczestnicy szkoleń z pisania projektów często zadają nam pytanie: od czego właściwie zacząć? Odpowiedzi nie trzeba szukać daleko. W pierwszej kolejności należy zastanowić się nad tym, czym właściwie dla naszej organizacji jest projekt? To nie tylko druk wniosku, ale całościowe myślenie o tym, co chcemy osiągnąć i rzetelna diagnoza. Porozmawiamy o tym na szkoleniu, które poprowadzi Paulina Matczuk ze Stowarzyszenia Centrum PISOP. 

Kiedy? 13 czerwca

O której? W godz. 16.30-19.30

Gdzie? Na terenie gm. Kościan (dokładne miejsce ustalimy z uczestnikami szkolenia, które odbędzie się tydzień wcześniej)


Prowadząca opowie o diagnozie otoczenia, organizacji oraz prawidłowym zdefiniowaniu zmiany, którą chcemy wywołać w naszej społeczności. Poruszy także kwestię pozostałych elementów projektu i związkach logicznych pomiędzy jego elementami. Zaproszenie kierujemy do wszystkich organizacji pozarządowych (m.in. stowarzyszeń, fundacji, kół gospodyń wiejskich) z subregionu leszczyńskiego.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (w załączniku) przyjmuje Małgorzata Skorupska pod adresem e-mail: malgorzata.skorupska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744.


Szkolenie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Może Cię zainteresować