Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Narzędziownik CAMP. Wspólnie świętujmy zakończenie projektu!

Narzędziownik CAMP. Wspólnie świętujmy zakończenie projektu!

Czas nieubłaganie ucieka i nasz projekt powoli się kończy… Nie chcemy jednak odchodzić bez pożegnania, dlatego zapraszamy was na ostatnie, wyjątkowe spotkanie. Uspokajamy, że nadal będziemy działać jako Stowarzyszenie Centrum PISOP z siedzibą na poznańskim Chwaliszewie.


Czy sztuczna inteligencja może wam pomóc w bieżących działaniach? Jak działać atrakcyjniej? W jaki sposób lepiej dogadywać się w zespole? Bywa, że w organizacji społecznej nie wszystko działa tak, jak powinno. Warto wtedy sięgnąć do narzędzi, które ułatwią jej funkcjonowanie. Skorzystajcie z tych, przygotowanych przez kadrę CAMP Chwaliszewo. A przy okazji – wspólnie świętujmy zakończenie naszego projektu i Światowy Dzień NGO. 


CAMP, czyli Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu to projekt, który ma szczególne miejsce w sercu naszej kadry. Powstał z myślą o aktywnych mieszkańcach Wielkopolski i zrzeszał ich od roku 2018. Zbliżamy się do zakończenia i podsumowania naszych działań. Chcemy, abyście świętowali razem z nami.

Kiedy? 27 lutego 2024 roku

O której? 9.30-14.15 (z lunchem na koniec)

Gdzie? Poznań, Sala Świt, ul. Świt 34.


Wydarzenie nieprzypadkowo odbędzie się w Światowym Dniu NGO. Tego dnia chcemy przekazać wam prezent. Najwartościowszy, jaki posiadamy, czyli praktyczną wiedzę. Przygotowaliśmy „Narzędziownik CAMP”. To cykl warsztatów, które pomogą waszym organizacjom działać szerzej i ciekawiej. 

Zaplanowaliśmy praktyczne zajęcia z tematów: sztucznej inteligencji w NGO (prowadzący: FaniMani.pl); metodyki sesji kreatywnej w kontekście pisania i realizacji projektów (Marlena Pujsza-Kunikowska); flipowania (Monika Wieczorek i Piotr Kotlarek); budowania procesu grupowego (Fundacja 1 Uniwersytet).

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ do 15 lutego 2024 roku. Jedną organizację mogą reprezentować dwie osoby. 

Program wydarzenia:

9.30 - 10.00: rejestracja

10.00 - 10.15: Otwarcie wydarzenia

10.15 - 11.00: Kreatywna dyskusja: Gdzie zmierza III sektor? 

11.00 - 11.15: Przerwa

11.15 - 12.30: I część warsztatowa

Warsztat 1: Sztuczna inteligencja

Warsztat 2: Metodyka sesji kreatywnej w kontekście projektów i ich pisania

12.30 - 13.10: Przerwa

13.10 - 14.25: II część warsztatowa

Warsztat 3: Flipowanie

Warsztat 4: Budowanie procesu grupowego


Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „CAMP – Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu” realizowanego z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.


Może Cię zainteresować