Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Nasza wieś, naszą wspólną sprawą – założenia konkursu

Nasza wieś, naszą wspólną sprawą – założenia konkursu

Kilka dni temu ruszyła XI edycja konkursu „Nasza wieś, naszą wspólna sprawą”. Organizacje pozarządowe funkcjonujące na obszarach wiejskich mogą uzyskać do 12 tys. zł dofinansowania na realizację swojego pomysłu. Nabór trwa do 5 maja 2023 r. Zapraszamy na spotkanie informacyjne!


Konkurs „Nasza wieś, naszą wspólna sprawą” organizowany jest w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi”. Jest on szansą na promocję i rozwój miejscowości lub sołectw. Pula środków to pół miliona złotych. Twoja organizacja planuje wziąć udział w konkursie? Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które organizujemy w formule on-line. 


Kiedy? Wtorek, 25 kwietnia 2023 r.

O której? 11.00-13.00

Gdzie? On-line (link prześlemy przed spotkaniem)


W programie:

- Wielkopolska Odnowa Wsi - idea, założenia, cel

- Nasza wieś, naszą wspólną sprawą - założenia, zasady aplikowania oraz dokumentacja projektowa (opowiedzą o tym przedstawiciele Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Oddziału Odnowy Wsi: kierownik oddziału P. Dominik Bekasiak oraz P. Antonii Mrówczyński)

- prezentacja dobrych praktyk zrealizowanych w ramach konkursu projektów.


Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj. 

Spotkanie jest otwarte. Udział w nim mogą wziąć nie tylko przedstawiciele wiejskich organizacji społecznych z terenu subregionu leszczyńskiego, ale także z całej Wielkopolski. 

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Może Cię zainteresować