Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania

Nowe wzory ofert, umów i sprawozdań – spotkanie dla organizacji pozarządowych

Jak zmieniły się wzory ofert, sprawozdań i umów na realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe? Serdecznie zapraszamy fundacje i stowarzyszenia do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 9 października 2019 r. w godz. 13.00 –  16:00 w Sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Lesznie (plac Tadeusza Kościuszki 4b).

Spotkanie będzie doskonałą okazją do poznania jak prawidłowo wypełniać nowe formularze ofert oraz sprawozdań z realizacji zadań publicznych. Spotkanie będzie także okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń i nawiązania relacji z innymi organizacjami działającymi w powiecie leszczyńskim.

Program wygląda następująco:

  • godz. 12:30 – 13:00 – rejestracja uczestników
  • godz. 13.00  – otwarcie spotkania
  • godz. 13.15 – 14.00  – wprowadzenie do tematu nowych wzorów ofert i sprawozdań (Łukasz Waszak – Prawnik, specjalista w zakresie współpracy samorządów z organizacjami pozarządowymi i podmiotami ekonomii społecznej)
  • godz. 14.00 – 15.45 – warsztaty w grupach (Ewa Gałka – Prezeska Zarządu Centrum PISOP)
  • godz. 15.45 – zakończenie i podsumowanie

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu prosimy kierować do 30 września br. do Magdaleny Wróblewskiej pod adresem e-mail: magdalena.wroblewska(@)pisop.org.pl lub telefonicznie 65 520 78 86.

Spotkanie sieciujące organizowane jest w ramach projektu LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Może Cię zainteresować