Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Nowy obowiązek dla organizacji pozarządowych

Nowy obowiązek dla organizacji pozarządowych

W związku z nowelizacją ustawy o praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu utworzony został Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych. Ten krok nakłada na organizacje pozarządowe nowy obowiązek. Kim w praktyce jest beneficjent rzeczywisty? Jak uniknąć surowych kar związanych ze zmianą przepisów? Odpowiedzi poznamy podczas webinarium, 15 grudnia.

To ważny temat dla wszystkich organizacji pozarządowych, które muszą zgłosić informacje dotyczące swoich beneficjentów rzeczywistych i pamiętać o aktualizacji wpisu przy każdej zmianie danych. Właśnie o tym obowiązku porozmawiamy na grudniowym spotkaniu online. Poprowadzi je aplikant radcowski Mikołaj Kucharczyk. 

Specjalista wyjaśni, kim jest beneficjent rzeczywisty, co to jest Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych, a także kogo będzie dotyczył obowiązek zgłoszenia beneficjentów do Rejestru i jak rozumieć to pojęcie w kontekście organizacji pozarządowych. 

Kiedy? 15 grudnia 2021 r. 
Gdzie? Platforma ZOOM (link wyślemy do uzupełnieniu formularza zgłoszeniowego)
O której?

  • Godz. 10.00 – 11.30 dla organizacji pozarządowych z miasta Poznania
  • Godz. 12.00 – 13.30  dla organizacji pozarządowych z terenu subregionu leszczyńskiego 

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dla:

Spotkanie finansowane jest ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.


Wydarzenie

  • 15 grudnia 2021 Początek: 10:00
    Nowy obowiązek dla organizacji pozarządowych

Może Cię zainteresować