Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność O współpracy urzędów z organizacjami społecznymi

O współpracy urzędów z organizacjami społecznymi

Na skuteczne działania na rzecz mieszkańców nie rzadko ma wpływ dobra współpraca organizacji społecznych z lokalnym samorządem.

Jak budować tę współpracę z korzyścią dla każdej ze stron? Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w KONFERENCJI ON-LINE „O współpracy jednostek samorządu terytorialnego i organizacji społecznych z korzyścią dla mieszkańców”, która odbędzie się 19.03.2021 r. w godz. 10.00 – 13.00.

Podczas Konferencji o swoich doświadczeniach w temacie współpracy międzysektorowej opowiedzą: Ryszard Grobelny (Prezydent Poznania w latach 1998-2014), reprezentanci Miasta i Gminy Pleszew: Arkadiusz Ptak (Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew) i Lucyna Roszak (członkini zarządu Fundacji Animacja), reprezentanci Miasta Leszna: Anna Szymańska (pełnomocniczka ds. NGO w Lesznie) i Teresa Rękosiewicz (prezeska stowarzyszenia Wygraj Siebie).

Konferencja będzie także okazją do zapoznania się z założeniami Funduszy Unii Europejskiej na lata 2021 – 27, o czym opowie Andrzej Rybus-Tołłoczko (Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych).

Podczas Konferencji zaprosimy także uczestników do udział w projekcie WARNiK, w ramach którego będziemy wypracowywać i wspierać wdrażanie nowych rozwiązań sprzyjających współpracy międzysektorowej np. ogłoszenie konkursów dla organizacji społecznych w nowych obszarach, czy wprowadzenie zamówień społecznie odpowiedzialnych w wybranych 12 gminach Wielkopolski. Partnerem projektu jest norweska firma Newschool.

Pełen program Konferencji znajduje się do pobrania pod wiadomością.

Link do formularza zgłoszeniowego znajdą Państwo tutaj -
Formularz zgłoszeniowy na konferencję on-line - Formularze Google

Zgłoszenia do udziału w Konferencji prosimy przesyłać do 17 marca 2021 r.

Więcej o projekcie: WARNIK- Wielkopolska Akademia Rzecznictwa NGO i Kooperacji


Więcej informacji udziela:

Beata Grzegorzewska - specjalistka ds. upowszechniania działań projektowych telefonicznie 601 673 944 lub pod adresem e-mail: beata.grzegorzewska@pisop.org.pl

Serdecznie zapraszamy!


Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.Wydarzenie

  • 19 marca 2021 Początek: 10:00 - Koniec: 13:00
    Konferencja o współpracy JST i NGO

Załączniki

Może Cię zainteresować