Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Oferta pracy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Oferta pracy. Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Jesteś działaczem/działaczką społeczną? Masz wiedzę i doświadczenie na temat funkcjonowania stowarzyszeń, fundacji, grup nieformalnych? Chcesz działać na rzecz mieszkańców oraz organizacji społecznych na terenie Wielkopolski? Zgłoś się do pracy w naszym stowarzyszeniu!

Od kandydatów oczekujemy:

• wiedzy nt. funkcjonowania trzeciego sektora,

• doświadczenia w pracy na rzecz społeczności lokalnej,

• łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,

• pozytywnego usposobienia,

• umiejętności motywowania i inspirowania innych do działania,

• inicjatywności i otwartości na nowe doświadczenia,

• umiejętności planowania i analizy pracy własnej,

• umiejętności pracy w zespole,

• mobilności,

• gotowości do pracy także w godzinach popołudniowych.

Ramowy zakres zadań:

• nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze społecznością lokalną, w tym z przedstawicielami mieszkańców, lokalnych organizacji społecznych, jednostek samorządowych,

• wspieranie działań społecznych,

• prowadzenie/współprowadzenie warsztatów/spotkań.

Oferujemy:

• miejsce pracy w biurze w Lesznie (możliwość pracy hybrydowej)

• obszar pracy obejmujący subregion leszczyński (powiaty: gostyński, grodziski, kościański, leszczyński i miasto Leszno, międzychodzki, nowotomyski, rawicki, wolsztyński).

• wymiar zatrudnienia od ok. 30h do pełnego wymiaru czasu pracy, czyli ok. 160h/mies.,

• dogodną formę zatrudnienia – umowa o pracę/umowa cywilno-prawna/umowa o współpracy.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym prosimy o przesłanie CV oraz ogólnodostępne dane min. 1 organizacji lub grupy społecznej, która może zarekomendować współpracę z Panią/Panem w terminie do 3.10.2022 r. poprzez e-mail na adres: dorota.surma@pisop.org.pl

Może Cię zainteresować