Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Organizacja pozarządowa bezpieczna w sieci

Organizacja pozarządowa bezpieczna w sieci

Jak bezpiecznie reklamować się w sieci? Jak odróżnić oszusta od potencjalnego klienta? Jak chronić profil swojej organizacji przed cyberprzestępcami? Jeżeli nie znacie odpowiedzi na te pytania, serdecznie zapraszamy na kwietniowe szkolenie. Podpowiemy, jak zminimalizować ryzyko nieuczciwości w internecie.

Tematem spotkania będzie szeroko rozumiane bezpieczeństwo w sieci. Prowadząca Joanna Stawecka-Syc opowie o cyberprzestępczości, najpopularniejszych oszustwach sieci, na które bezpośrednio narażone są organizacje pozarządowe (m.in. phishing, spoofing, złośliwe oprogramowania), próby przejęcia danych do bankowości oraz o podstawach bezpiecznego poruszania się w internecie. Uczestnicy poznają też zasady prowadzenia swoich stron i profili w sieci oraz sposoby ochrony swoich danych. 

Kiedy? 28 kwietnia 2022 r.
O której? Godz. 10.00-13.15
Gdzie? Sala szkoleniowa w Małej Latte (ul. Armii Krajowej 15)

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (w załączniku) przyjmuje Magdalena Wróblewska pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl oraz numerem telefonu 534 202 744.

Osoby, które są chętne uczestniczyć w szkoleniu, a pierwszy raz korzystają ze wsparcia Leszczyńskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej proszone są o wypełnienie Formularza Uczestnika Projektu wraz z Oświadczeniem - data wypełnienia Formularza i Oświadczenia musi pokrywać się z datą spotkania, czyli 26.04.2022 i odesłanie na adres karolina.tomyslak@pisop.org.pl.

Po weryfikacji dokumentów zostaniecie poproszeni o przesłanie ich oryginałów na adres:

Centrum PISOP
ul. Plac Metziga 26/
64-100 Leszno

Spotkanie jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Wydarzenie

  • 28 kwietnia 2022 Początek: 10:00
    Organizacja pozarządowa bezpieczna w sieci

Może Cię zainteresować