Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Planowanie strategiczne w organizacji

Planowanie strategiczne w organizacji

W kolejnych konkursach dla organizacji społecznych takich jak np. PROO, czy EOG, pojawia się obowiązek opracowania strategicznego planu rozwoju organizacji. Jakie elementy powinien zawierać taki plan?  Zapraszamy do udziału w webinarium, które odbędzie się 8 września o godz. 11.00.

Podczas webinarium pt. „Planowanie strategiczne w organizacji”, Prezeska naszego Stowarzyszenia – Ewa Gałka opowie m.in. o:

- zasadach tworzenia wizji i misji
- etapach i zasadach tworzenia strategii
- przykładach zapisów strategii
- najczęściej popełnianych błędach.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych  i innych podmiotów ekonomii społecznej szczególnie z subregionu leszczyńskiego.

Aby uczestniczyć w webinarium należy zarejestrować się TUTAJ (https://centrumpisop.clickmeeting.pl/planowanie-strategiczne-dzialan-w-organizacji/register).

Do udziału w spotkaniu konieczne jest posiadanie urządzenia (komputera, laptopa) z dostępem do Internetu oraz głośników lub słuchawek. Nie jest wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania. Webinarium działa poprawnie pod przeglądarkami FireFox, Chrome, Opera i Safari. Nie zalecamy korzystania z urządzeń typu smartfon lub tablet, gdyż mogą pojawić się problemy techniczne z połączeniem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Magdaleną Wróblewską pod adresem e-mail magdalena.wroblewska@pisop.org.pl.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu LOWES, finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy!

Może Cię zainteresować