Wyniki wyszukiwania dla

Brak wyników wyszukiwania
Aktualność Planujemy działania organizacji na 2024 rok

Planujemy działania organizacji na 2024 rok

Jak często myślisz o przyszłości swojej organizacji? Czy przykładasz wagę do planowania jej działań? Nie robi tego aż 40% organizacji społecznych. Efektem tego zaniedbania są niestabilne źródła finansowania i ciągła niepewność: czy damy sobie radę? Dowiedz się, jak planować, aby działać bez stresu. Weź udział w naszym szkoleniu. 


Ponad połowa organizacji społecznych dostrzega trudności w pozyskiwaniu środków na działalność. Niektóre z nich skarżą się na niezadowalającą współpracę z innymi organizacjami i instytucjami.  Część popełnia stale te same błędy. Jak temu zapobiec? Pomyśl o rozsądnym planowaniu swoich działań. Zapraszamy na szkolenie.

Kiedy? 11 października 2023 r.

O której? W godz. 9.00-14.15 (z dwoma przerwami kawowymi)

Gdzie? Biuro Stowarzyszenia Centrum PISOP (ul. Słowiańska 59)


Szkolenie poprowadzi dr Ewa Gałka. Opowie o planowaniu najważniejszych działań, pracy i odpowiedzialności całego zespołu, współpracy oraz o kalkulowaniu finansów. Wspomni też o najczęściej popełnianych przez organizacje błędach.

To praktyczne spotkanie pozwoli wam na nowo spojrzeć na działania swojej organizacji, przegadać ostatnie potknięcia i wyciągnąć z nich wnioski na przyszłość. 

Chęć udziału w szkoleniu prosimy zgłaszać mailowo do Alicji Masztalerz na adres: alicja.masztalerz@pisop.org.pl. W treści prosimy podać: imię i nazwisko, nazwę reprezentowanej organizacji oraz numer kontaktowy. 

Na zgłoszenia czekamy do 10 października. 


Szkolenie odbędzie się w ramach projektu „Wolontariat Korpus Solidarności w Lesznie i subregionie leszczyńskim” realizowanego przez Fundację Centrum Aktywności Twórczej w partnerstwie z Miastem Leszno oraz Stowarzyszeniem Centrum PISOP.


Może Cię zainteresować